Remonty Śląsk Potępa firma budowlana remontowa

REMONTY I WYKOŃCZENIA ŚLĄSK

Znalezienie dobrej firmy która w fachowy sposób zajmie się remontem bądź wykończeniem domu /mieszkania z pewnością nie jest proste. Chcemy w końcu, aby nasz dom wyglądał pięknie, ciesząc oko domowników i gości. Chcemy także, aby płytki nie odpadały ze ścian po kilku miesiącach, prysznic nie zaczął przeciekać a panele podłogowe się nie odbarwiały. Zwykle nie chcemy także wydawać na to majątku.

Z tego powodu kluczowe jest dla nas zachowanie najwyższej jakości wykonania. Naszą największą wartością są nasi zadowoleni Klienci, dlatego też każde zlecenie jest przez nas realizowane z dołożeniem najwyżej staranności. Jeżeli szukasz solidnej i fachowej firmy budowlano – remontowej już dziś skontaktuj się z nami.

Zajmujemy się przede wszystkim:

  • remontowaniem mieszkań, domów, budynków usługowych, biur, lokali handlowych
  • kompleksowym wykończeniem domów, mieszkań i innych budynków będących w stanie deweloperskim
Pracujemy na terenie województwa śląskiego i okolic.

Fachowa porada zawsze w cenie

Remont czy też wykończenie budynku lub lokalu zawsze wiąże się z dziesiątkami trudnych pytań np. jakie materiały budowlane wybrać, jaką technikę wykończeniową zastosować, jak to wszystko zaplanować aby dom lub mieszkanie było nie tylko ładne ale także i funkcjonalne.

Odpowiedzi na te pytania wbrew pozorom nie są łatwe. Podjęte teraz decyzje będą przez wiele lat wpływać na komfort wszystkich domowników. Remontując, wykańczając czy tez urządzając swój dom / mieszkanie z firmą Briker, nie musisz się o to martwić. Sami przedstawimy Ci różne możliwości, wyjaśnimy w prosty sposób czym charakteryzuje się dane rozwiązanie, jakie są jego plusy i minusy. Powiemy Ci co się sprawdza najlepiej w konkretnym rozwiązaniu, na co warto zwrócić uwagę. Dzięki temu podjęcie decyzji będzie znacznie prostsze.

Zawsze miła i rzetelna obsługa

Firmy budowlane często niestety kojarzą się z nieuprzejmymi pracownikami iście z poprzedniej epoki. W naszym przypadku, jest zupełnie odwrotnie. Prowadzimy nowoczesną firmę, której największą wartością są zadowoleni Klienci. Z uśmiechem, odpowiemy na wszelkie pytania. Miło i profesjonalnie.

Tynki trawertynowe

Pracując dla naszych Klientów, wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone technologie. Jednym z przykładów są tynki trawerynowe. Jesteśmy jedną z nielicznych firm wykorzystujących tę technologię. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o tynkach trawertynowych.

Wykończenie ścian efektem tzw. patyny

To inna, niespotykana na śląskim rynku budowlanym technika dająca niesamowite efekty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Przykłady usług wykonywanych wewnątrz budynków:

Montaż płyt kartonowo - gipsowych (klejenie lub montaż na profilach metalowych)

Wykonywanie zabudowy z płyt gipsowo – kartonowych począwszy od ścian działowych wygłuszanych wełną mineralną, sufitów podwieszanych prostych, także z wpuszczanym w zabudowę oświetleniem halogenowym, po sufity wielopoziomowe lub zabudowy dekoracyjne na ścianach. w obu przypadkach często podświetlane ukrytym paskiem diód LED lub świetlówką.

Sufity podwieszane (montaż sufitów z płyt kartonowo - gipsowych na stelażu metalowym)

Ostatnio bardzo modnym elementem wystroju wnętrz stały się sufity podwieszane. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala ukryć stary zniszczony sufit lub mało estetyczne szczegóły, jakimi są instalacje, rury. Montaż sufitu podwieszanego daje możliwość optycznej zmiany wymiarów i wyglądu pomieszczenia. Dodatkowo przy użyciu sufitu podwieszanego można rozmieścić oświetlenie według własnego uznania. Jest to również doskonały sposób na przynajmniej częściowe wyciszenie wnętrza.

Ścianki działowe

Wykonywanie lekkich ścian działowych o szkieletowej konstrukcji drewnianej lub z profili metalowych.

Gipsowanie

Gruntowanie, nakładanie tynku gipsowego na ściany ręcznie i agregatem, płyty gipsowe.

Szpachlowanie

Nakładanie i rozprowadzanie szpachli za pomocą metalowych szpachelek o różnej wielkości.

Układanie płytek ceramicznych

Układanie płytek w łazienkach, kuchniach, na posadzkach, tarasach, schodach. Doradzamy także Naszym Klientom na jakie materiały warto zwrócić uwagę uwzględniając ich parametry techniczne i zastosowanie. Proponujemy także optymalne rozplanowanie ułożenia płytek i innych detali w danym pomieszczeniu.

Malowanie ścian

Oczyszczanie ścian, pomoc w doborze odpowiedniego koloru, wybór farby/pigmentu, dwuwarstwowe pasmowe nanoszenie farby- nakładanie pędzlem, nakładanie wałkiem.

Tapetowanie

Jest to prosty i popularny wśród osób wykończających lub remontujących mieszkanie sposób na aranżację wnętrza. Tapetujemy zarówno ściany jak i sufity. Tapetowanie odbywa się z wykorzystaniem tapet papierowych, winylowych oraz fizelinowych.

Montaż paneli podłogowych, ściennych oraz parkietów

Sprawdzanie podłoża oraz wilgotności pomieszczenia, przycinanie i łączenie paneli oraz parkietów.

Montaż stolarki budowlanej

Montujemy między innymi drzwi oraz okna.

Adaptacje i docieplanie poddaszy

W tym m.in. wymiana starej podłogi drewnianej na nową, wykonywanie izolacji termicznej i akustycznej podłóg oraz stropów czy też wymiana drewnianych elementów konstrukcji dachu.

Wylewki

Usługa ta zabezpiecza izolację cieplną i przeciwwilgociową podłogi, może pełnić również rolę izolacji akustycznej stropu a także chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wylewka umożliwia wyrównanie i wypoziomowanie podłoża przed kolejnymi pracami wykończeniowymi. Wykonujemy wylewki różnego rodzaju (np. cementowe czy też anhydrytowe).

Wykańczanie ścian efektem tzw. patyny

W tej usłudze wykorzystana jest rzadko spotykana w naszym kraju technika nakładania ciepłego wosku.

Biały montaż

W tym m.in. montaż urządzeń sanitarnych.

Tynki

Wykonujemy różnego rodzaju tynki tradycyjne. Jako jedna z niewielu firm działających na runku śląskim, wykonujemy także tynki niestandardowe w tym m.in.: trawertynowe, woskowe, werniksy, stiuksy

Podłączenia hydrauliczne

Domowa instalacja hydrauliczna niemal zawsze projektowana jest jako grawitacyjna – ścieki spływają w niej pod własnym ciężarem. Jednak nawet drobne z pozoru błędy wykonawcze wystarczą, by hydraulika działała niewłaściwie. Zakres tej usługi obejmuje między innymi usuwanie starych punktów hydraulicznych związanych z brodzikiem, zlewozmywakiem, wanną i umywalką oraz instalację nowych.

Instalacje elektryczne

Usługa ta obejmuje np. montaż nowych instalacji elektrycznych, modernizację istniejących instalacji elektrycznych, montaż gniazdek, lamp, żyrandolowi, halogenów, instalację domofonów i video domofonów oraz podłączanie sprzętów AGD takich jak kuchenki, płyty ceramiczne, piece akumulacyjne i zmywarki.

Przykłady usług wykonywanych na zewnątrz budynków:

Ocieplanie budynków

W tym wykonywanie takich prac jak; przygotowanie podłoża, klejenie izolacji termicznej, klejenie styropianu, montaż łączników mechanicznych, wykonanie warstwy zbrojącej, wykonanie wyprawy tynkarskiej, malowanie elewacji, posprzątanie terenu i wywóz śmieci.

Odnawianie elewacji

W tym między innymi: czyszczenie i malowanie elewacji. Elewacje są czyszczone metodą wysokiego ciśnienia z użyciem odpowiednich detergentów, właściwych dla czyszczonej powierzchni. Malowanie elewacji odbywa się ręcznie bądź maszynowo, w zależności od wymagań klienta lub ilości nakładanych kolorów.

Murowanie

Wykonujemy tę usługę z wykorzystaniem różnych materiałów oraz metod (np. murowanie metodą na zaprawę cementową, murowanie metodą na zaprawę ciepłochłonną czy też murowanie metodą na zaprawę klejową.

Jak dowiedzieć się więcej?

Aby skorzystać z naszych usług, albo uzyskać więcej informacji już dziś zadzwoń lub wyślij zapytanie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i zadawania wszelkich pytań.
Skontaktuj się z Nami ►